Warsztat lakierniczy

Naprawy bezgotówkowe

Pragniemy Państwa poinformować, iż dokonujemy również napraw bezgotówkowych. Oznacza to, iż w przypadku zgłaszania szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym klient nie angażuje własnych środków finansowych w naprawę swojego samochodu. Najczęściej upoważniają Państwo właściciela do odbioru pieniędzy przyznanych przez ubezpieczalnię za Państwa szkodę komunikacyjną i w tym momencie jesteście już Państwo rozliczeni za naprawę.

 

Dodatkowo chcielibyśmy, aby Państwo wiedzieli, że naprawę bezgotówkową blacharsko-lakierniczą rozpoczynamy zaraz po oględzinach dokonanych przez technika z towarzystwa ubezpieczeniowego. Skraca to znacznie czas, kiedy klient pozostaje bez samochodu (Uwaga! Dysponujemy Autami zastępczymi !!!). We wszystkie części i inne materiały konieczne do przeprowadzenia naprawy angażujemy własne środki finansowe.

Likwidujemy każdą szkodę (OC, AC) w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym: PZU, Warta, Hestia, Link 4, Allianz,  i inne.

 

 

             

 

Naprawy prywatne

W przypadku gdy nie chcą lub po prostu nie mogą Państwo zgłosić szkody do towarzystwa ubezpieczeniowego możemy na Państwa życzenie wykonać tzw. naprawę prywatną. Oznacza to, że za całość naprawy muszą Państwo zapłacić osobiście.

Jednakże śpieszymy w tym miejscu poinformować Państwa o dwóch rzeczach.

Po pierwsze za Państwa zgodą możemy dokonać naprawy używając zamienników części oryginalnych. Są one równie dobre i jednocześnie znacznie tańsze!!!

Po drugie wycena naprawy prywatnej zawsze podlega negocjacji.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani konkretnymi cenami części oryginalnych czy też zamienników proszę do nas napisać. W miarę możliwości odpowiemy jak najszybciej (szacowany czas odpowiedzi to 48h). Proszę nie zapomnieć o podaniu marki, modelu, rocznika i rodzaju (hatchback, liftback, sedan, kombi) samochodu oraz rodzaju lakieru (np. metalic)

Prowadzimy również renowację pojazdów zabytkowych i kolekcjonerskich